Ostatnie wiadomości:
Ile pieniędzy tracimy przez marihuanę? - sobota, 10 sierpnia 2013 07:59
Narkotykowe eksperymenty legislacyjne - poniedziałek, 08 czerwca 2015 00:00
Pomoc MOPS nie zawsze skuteczna - niedziela, 02 czerwca 2013 14:21
Lekarstwo na cukrzycę lekiem dla narkomanów - niedziela, 21 kwietnia 2013 14:19
Komentatorzy o legalizacji marihuany - niedziela, 17 lutego 2013 09:58
Gdzie szukać pomocy

Narkotyki w Unii Europejskiej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Zjawisko zażywania narkotyków w Europie dotyczy głównie młodych mężczyzn z dużych miast. Według danych szacunkowych w Unii
Europejskiej od 1.2 do 2.1 miliona osób problemowo zażywa narkotyki, a z nich 850 000 do 1.3 miliona niedawno zaczęło stosować je dożylnie - ogłasza Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA) w "Sprawozdaniu rocznym 2005. Stan problemu narkotykowego w Europie", przedstawionym 24 listopada 2005 w Brukseli.

 

Informacje na temat AN

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Anonimowi Narkomani to międzynarodowa społeczna wspólnota zdrowiejących narkomanów, organizująca więcej niż trzydzieści tysięcy mityngów¹ tygodniowo w ponad 108 krajach.

 

Uzależnienie od narkotyków - wizerunek choroby

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wielu ludzi wyobraża sobie osobę uzależnioną od narkotyków jako „ćpuna leżącego na dworcu wśród strzykawek i brudnych igieł”.
 

Warning: getimagesize(/images/image/img_4178.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/etronik1/domains/akcjasos.pl/public_html/narkomania/templates/yt_news15/includes/image.class.php on line 48

Ze skierowaniem czy bez

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 


Zanim udamy się do lekarza specjalisty, warto wiedzieć, na jaką specjalistyczną pomoc medyczną możemy liczyć bez wcześniejszego uzyskania skierowania.

 

Jak walczyć z narkomanią?

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Nie maleje liczba uzależnień. Jak skutecznie walczyć z narkomanią? O tym w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej dyskutowali lekarze, pedagodzy i psycholodzy. Wybitni specjaliści, zajmujący się narkomanią, uświadomili, że uzależnienie może prowadzić do śmierci.